پرینت

بیمه عمر تلفیقی

نوشته شده توسط bimeh20.com. Posted in خدمات و محصولات بیمه ای

 بیمه نامه عمر تلفیقی


بیمه نامه عمر تلفیقی در قالب " تفاهم نامه بیمه عمر و حوادث و مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان منعقد می گردد. این بیمه نامه شامل دو بخش می باشد:

بخش اول   (از تاریخ شروع بیمه نامه به مدت ده سال)

بیمه شده در ده سال اول بیمه نامه تحت پوشش بیمه عمر، حادثه و نقص عضو دائم(کلی و جزئی) ناشی از حوادث مشمول بیمه در تمام اوقات شبانه روز و مأموریت در مقابل خطرات ناشی از کار و حوادث ناشی از رانندگی و هم چنین پوشش بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ناشی از حوادث کاری می باشد

بخش دوم    (از پایان بخش اول تا زمان حیات بیمه شده)

در بخش دوم بیمه نامه، منافع حاصل از بخش اول به بیمه شده و در صورت فوت به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می گردد. بیمه شده می تواند بعد از پایان دوره بخش اول، اندوخته ریاضی بیمه نامه خود را با موافقت بیمه گذار تبدیل به مستمری نماید. 
بیمه گر متعهد به پرداخت غرامت به بیمه شدگان در صورت وقوع هر یک از خطرات مشمول بیمه که منجر به فوت یا نقص عضو دائم (جزئی و کلی)‌ بیمه شده در طول مدت بخش اول تفاهم نامه (ده ساله) به شرح ذیل می باشد:
•    در صورت فوت بیمه شده به هر علت معادل 40 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت
•    در صورت فوت ناشی از حادثه به غیر از کار معادل50 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت
•    در صورت نقص عضو دائم و کلی ناشی از حادثه معادل 60 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسورات حق بیمه ماههای قبل از حادثه 
•    در صورت نقص عضو جزئی ناشی از حادثه درصدی از مبلغ غرامت نقص عضو دائم و کلی بر اساس جداول نقص عضو بیمه گر
حقوق و مزایای ملاک محاسبه برای تعیین غرامت پرداختی میانگین حقوق 5 ماه آخر از ماههای اشتغال به کار بیمه شده نزد بیمه گذار می باشد.

 شما میتوانید برای خرید این بیمه نامه،فرم درخواست بيمه نامه موجود در سايت را تكميل ؛ سپس كارشناسان ما با شما تماس گرفته و مراحل انجام خريد بيمه نامه را به شما اطلاع خواهند داد.( مدارك مورد نياز جهت تكميل پرونده ؛ کپی شناسنامه و كارت ملي ( بیمه شده و بیمه گذار ) (مثال : فرزند بیمه شده ؛ پدر یا مادر بیمه گذار )؛ مبلغ پيش پرداخت ( قسط اول بيمه نامه )     پس از آنكه پرسشنامه توسط کارشناسان و پزشک معتمد شرکت بیمه دی مورد بررسی قرار گرفته و طی فرآیندی بیمه نامه صادر شده و تحویل شما خواهد شد.

   اگر به دلیل کمبود وقت یا بعد مسافت قادر به حضور در دفتر نبودید، میتوانید پس از تماس تلفنی با ما  88478772 پرسشنامه را با حضور مشاور بيمه محل کار یا منزل خود تکمیل کرده و بیمه نامه را خریداری نمائید.

      امتیاز ویژه:

  خریداران بیمه عمر و آتیه   ؛  بيمه آتش سوزي رايگان تا سقف 0000،000 ،500ريال و بيمه حوادث خانواده رايگان بهره مند خواهند شد.

 

 فردا دیر است، از همین امروز به فکر برنامه ریزی مالی برای آینده خود باشید !
چرا که تا تصمیمی اتخاذ نشود، تغییری در زندگی رخ نمی دهد !
و این قانون است !

 

   شما میتوانید با click بر روی link زیر پیشنهاد خرید خود را در قسمت واحد فروش اعلام فرماييد.

  

ثبت درخواست بیمه نامه عمر تلفیقی