پرینت

بیمه عمر مانده بدهکار

نوشته شده توسط bimeh20.com. Posted in خدمات و محصولات بیمه ای

 

 مانده بدهکار(ساده زمانی با سرمایه نزولی)


این بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانکها و موسسات مالی تهیه و ارائه شده است. در وامهایی که به اقساط مستهلک می‌شوند، اگر بیمه‌شده قبل از پایان مدت وام فوت شود، بدیهی است که پرداخت بقیه اقساط به عهده بازماندگان قرار می‌گیرد.

در بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، مابقی تعهدات وام وی را به بانک یا موسسه مالی مورد نظر بپردازد لذا پس از تسویه وام توسط شرکت بیمه، وثیقه مورد رهن آزاد خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است سرمایه بیمه با توجه به ماهیت بیمه نامه در طول مدت بیمه نامه بصورت نزولی بوده و حق بیمه این بیمه نامه بر اساس سن بیمه شده، مبلغ اصل وام و مدت بازپرداخت وام تعیین می گردد. لذا با توجه به کاهش مبلغ بازپرداخت وام طی مدت بیمه نامه، ارزان ترین نوع حق بیمه را در بیمه های عمر دارا می باشد و با توجه به پایین بودن حق بیمه، روش پرداخت به صورت یکجا تعیین می گردد. این بیمه نامه دارای اندوخته و ارزش بازخریدی نمی باشد و بعضی از موسسات مالی و یا بانکها به منظور ارائه تسهیلات به مشتریان، خرید این بیمه نامه را الزامی می دانند.

مزایای بیمه نامه:

  •  تعهد شرکت بیمه برای پرداخت مانده بدهی وام باقیمانده بیمه شده در صورت فوت بیمه شده (وام گیرنده)
  •   ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت.
  •   اطمینان موسسات وام دهنده از دریافت کامل وام های پرداختی به افراد، در صورت فوت آنان.


ویژگی های بیمه نامه عمر مانده بدهکار:

  •   سن بیمه شده : 18 الی 65 سال
  •  مدت بیمه : در این بیمه نامه مدت بیمه نامه معادل مدت بازپرداخت وام می باشد.
  •  سرمایه بیمه: سرمایه بیمه معادل اصل وام می باشد.
  •   حداکثر سرمایه (وام): 2.000.000.000 ریال
  •  روش پرداخت حق بیمه: یکجا

 شما میتوانید برای خرید این بیمه نامه،فرم درخواست بيمه نامه موجود در سايت را تكميل ؛ سپس كارشناسان ما با شما تماس گرفته و مراحل انجام خريد بيمه نامه را به شما اطلاع خواهند داد.( مدارك مورد نياز جهت تكميل پرونده ؛ کپی شناسنامه و كارت ملي ( بیمه شده و بیمه گذار ) (مثال : فرزند بیمه شده ؛ پدر یا مادر بیمه گذار )؛ مبلغ پيش پرداخت ( قسط اول بيمه نامه )     پس از آنكه پرسشنامه توسط کارشناسان و پزشک معتمد شرکت بیمه دی مورد بررسی قرار گرفته و طی فرآیندی بیمه نامه صادر شده و تحویل شما خواهد شد.

   اگر به دلیل کمبود وقت یا بعد مسافت قادر به حضور در دفتر نبودید، میتوانید پس از تماس تلفنی با ما  88478772 پرسشنامه را با حضور مشاور بيمه محل کار یا منزل خود تکمیل کرده و بیمه نامه را خریداری نمائید.

      امتیاز ویژه:

  خریداران بیمه عمر و آتیه   ؛  بيمه آتش سوزي رايگان تا سقف 0000،000 ،500ريال و بيمه حوادث خانواده رايگان بهره مند خواهند شد.

 

 فردا دیر است، از همین امروز به فکر برنامه ریزی مالی برای آینده خود باشید !
چرا که تا تصمیمی اتخاذ نشود، تغییری در زندگی رخ نمی دهد !
و این قانون است !

 

   شما میتوانید با click بر روی link زیر پیشنهاد خرید خود را در قسمت واحد فروش اعلام فرماييد.

  

ثبت درخواست بیمه عمر مانده بدهکار